Web Tasarım Hizmetleri

demo web tasarım

Hızlı Teslim

Web sayfaları kullanıcının yönlendirme ve istekleri anında bildirmesi durumunda web tasarım işlemlerini en kısa sürede bitirip yeni web projenizi yayına almayı garanti ediyoruz. Yeni web tasarımınızla internet ortamında yerinizi alın.
kolay kurulum
kesintisiz hizmet

Kesintisiz Hizmet

Yüksek teknoloji alanında barınan sunucularımızla %99.9 uptime garantisi veriyoruz. Web adresiniz herzaman yayında olacak. Oluşabilecek teknik sorunlarda personelimiz servisleri herzaman kontrol ediyor olacak.

Teknik Destek

Almış olduğunuz hizmetleriniz ile ilgili sorularınız mı var ? Hostfix Destek ekibi tüm bu sorularınızı cevaplamak için bekliyor. Hizmetiniz ile ilgili herhangi bir konuda sorularınız varsa size yardımcı olabilmek için uzman ve tecrubeli destek ekimize ulaşabilirsiniz.Yeni bir internet sitesi mi açmak istiyorsunuz ? Bu konularda hiçbir bilginiz olmayabilir. Bırakın gerekli tüm işlemleri sizin adınıza uzman personelimiz yapsın. Destek masasında ilgili sorularınızın yanıtını bulamadıysanız 0850 888 8 349 'dan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada www.hostfix.com.tr adresinden hesabınıza giriş yapıp yeni bir destek talebi oluşturabilirsiniz.
teknik destek
yeni nesil sunucular

Yeni Nesil Sunucular

Hostfix Teknoloji tüm hosting paketlerinde endüstri standartı Dell , Fujitsu yada IBM sunucular ile çalışmaktayız. Her sunucuda mutlaka en az 8 Core CPU ve 48 GB Bellek , dosya güvenliğini sağlamak içinde RAID5, RAID10 yada RAID50 raid teknolojileri kullanılmaktadır. Web sayfanızın online ziyaretçi sayısı cok yüksek ise daha yüksek kaynak kullanıma olanak veren Cloud hizmetimizi yada Kiralık Fiziksel Sunucu hizmetini tercih edebilirsiniz.

Yönetim Paneli

Web tasarım hizmetiniz tammalandıktan sonra web sayfanızı kendiniz yönetin. Kişi yada kuruma bagımlı kalmadan web güncellemelerinizi yönetim paneli üzerinden siz yapabilirsiniz. Kolay yönetim paneli sayesinde rahat bir nefes alın.
yönetim paneli