Web Tasarım

Kurumsal Web Dizayn Hizmetleri

web-tasarım-hizmetleri_logo

Profesyonel Web Tasarım

Kurumsal Web Dizayn hizmetleri ile işletmelerinizi daha karlı bir hale getirin. Web siteniz yaptığınız ticaretin dijital kimliğidir. WordPress tabanlı web tasarım hizmetleri ile hızlı ve sade dizaynlar yapılmaktadır. Web sitenizi yönetim paneli üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. SEO uyumlu tasarım hizmetleri ile daha çok müşteri ve daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Site tasarımı GOOGLE uyumlu olarak yapılmaktadır. SEO başlangıç paketi uygulanarak teslim edilmektedir. Kurumsal tasarım hizmetlerinden Responsive (Mobil uyumlu) wordpress temalar kullanılmaktadır.

Web Tasarım

Kurumsal Web Dizayn

1750

  • WordPress Tabanlı
  • Yönetim Paneli
  • Ücretsiz Domain
  • Ücretsiz Hosting
  • Ücretsiz Yedekleme
  • Responsive Tema
  • Seo Uyumlu

Web Tasarım Referanslar

SEO, Responsive Tasarım, Hız ve Uygun Fiyat bir arada. Sizde internet ortamındaki yerinizi alın.

Web Tasarım Hızlı Teslimat

Tasarım hizmetlerinde profesyonel destek almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Güncel yazılım teknolojisi ile hazırlanan web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tüm cihazlara uyumlu responsive tasarımlar ile harika bir web sayfasına sahip olabilirsiniz.. Web sitenizi yönetim paneli sayesinde sizde yönetebilirsiniz. Ucuz site tasarım hizmetleri için demolarımızı inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin. Web sayfaları kullanıcının yönlendirme ve istekleri anında bildirmesi durumunda tasarım işlemlerini en kısa sürede bitirip yeni web projenizi yayına almayı garanti ediyoruz. Yeni web siteniz ile internet ortamında yerinizi alın.

Kesintisiz Hizmet

Yüksek teknoloji alanında barınan sunucularımızla %99.9 uptime garantisi veriyoruz. Web adresiniz herzaman yayında olacak. Oluşabilecek teknik sorunlarda personelimiz servisleri herzaman kontrol ediyor olacak. Kesintisiz bir hizmet kesintisiz ticaret demektir. Unutmayın web siteniz sizin dijital kimliğinizdir.

Yeni Nesil Sunucular

Hostfix Teknoloji tüm hosting paketlerinde endüstri standartı Dell , Fujitsu yada IBM sunucular ile çalışmaktayız. Her sunucuda mutlaka en az 8 Core CPU ve 48 GB Bellek , dosya güvenliğini sağlamak içinde RAID5, RAID10 yada RAID50 raid teknolojileri kullanılmaktadır. Web sayfanızın online ziyaretçi sayısı cok yüksek ise daha yüksek kaynak kullanıma olanak veren Cloud hizmetimizi yada Kiralık Fiziksel Sunucu hizmetini tercih edebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek

Almış olduğunuz hizmetleriniz ile ilgili sorularınız mı var ? Hostfix Destek ekibi tüm bu sorularınızı cevaplamak için bekliyor. Hizmetiniz ile ilgili herhangi bir konuda sorularınız varsa size yardımcı olabilmek için uzman ve tecrubeli destek ekimize ulaşabilirsiniz.Yeni bir internet sitesi mi açmak istiyorsunuz ? Bu konularda hiçbir bilginiz olmayabilir. Bırakın gerekli tüm işlemleri sizin adınıza uzman personelimiz yapsın. Destek masasında ilgili sorularınızın yanıtını bulamadıysanız 0850 888 8 349 ‘dan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada www.hostfix.com.tr adresinden hesabınıza giriş yapıp yeni bir destek talebi oluşturabilirsiniz.

Yönetim Paneli

Tasarım tamamlandıktan sonra web sayfanızı kendiniz yönetin. Kişi yada kuruma bağımlı kalmadan web güncellemelerinizi yönetim paneli üzerinden siz yapabilirsiniz. Kolay yönetim paneli sayesinde rahat bir nefes alın. Yönetim panelinde türkçe dil desteği bulunmkatadır.

Ücretsiz Gelenler

Web Tasarımlar profesyonel olarak yapılmaktadır. Web siteniz WordPress altyapısı ile oluşturuluyor. Kulanılan temalar tamamen SEO uyumludur. Google artık web sitenizi daha çok sevecek. Web tasarımlar Tamamne reposnsive olarak teslim edilmektedir. Mobil Uyumlu olarak karşınıza çıkabilir. Ayrıca Web Tasarım hizmeti tercih etmeniz durumunda 1 yıllık domain ve hosting ücretsiz olacaktır. SEO başlangıç paketi websitenize ücretsiz olarak uygulanmaktadır.