Mail Sunucu
Kiralama Seçenekleri

Mail Sunucu Hizmeti Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin …

mail sunucu

Mail Sunucu Paketleri

Mail sunucu hizmeti ile e-mail sorunları yaşamayın. Projenize ve bütçenize uygun olan email sunucu tercihini hemen yapın. Kendinize ait  bir mail sunucu hizmeti için paketlerimizden hemen faydalanabilirsiniz. Sadece kendi projeleriniz için hizmet veren bir mail sunucu ile eposta trafiginden yüksek performans alabilirsiniz. Eposta server hizmeti detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Email Plan 5
Email Plan 4
Email Plan 3
Email Plan 2
Email Plan 1

Cloud Yüksek Performans

Yüksel performans arayanlar artık fiziksel sunucu tercih etmek zorunda değil. Performans için yüksek fiyat ödemenize artık gerek kalmadı. Web projenleriniz için alternatif olarak vds sunucu satın alarak işlerinizi çözümleyebilirsiniz. Hazır paketlerin yanında kendi sunucu donanımınızı dilediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Ram, CPU, Disk vb. tüm donanımlar ayarlanabilir durumdadır. Ucuz vds sunucu kiralama seçeneklerinize bizide ekleyin.

Performans

Yönetilebilir

Kurumsal

Neden Tercih Etmeliyim ?

Sunucu hizmeti ile paylaşımlı ortamlarda kullanılan public mail gateway hizmetinden kurtulun. Kurumsal eposta hizmeti kulanmak isteyenler için sadece size ait olan bir mail sunucusu edinin. Suncunuz sadece size hizmet verecek. Trafik, Mail kota ve Mail gönderim limit problemleri artık sizi ilgilendirmiyor. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantisi

VDS sunucu kiralama fiyatlarımız piyasada rekabet edilemeyecek derecededir. VDS teknolojisi ve uygun fiyat garantisi bir arada

DDoS Koruma Hizmeti

Kiraladığınız tüm sunucular başlangıç seviyesindeki tüm ddos saldırılarına karsı korunmaktadır. Güvenli ortam garantisi

%99 Uptime Süresi

VDS alt yapısı yedekli olarak çalışmaktadır. %99 uptime koşulları için gerekli tüm alt yapı yeni teknolojiye göre dizayn edilmiştir

7/24 Teknik Destek

Sunucu müşterilerimizin server yönetimi konusunda tecrübeli olmasına hiç gerek yok. Uzman personelimiz her konuda sizlere destek olacaktır

Ölçeklendirilebilir Hizmet

Projenizin çapı ve ihtiyac duyduğu kaynaga göre cloud sunucu donanımını ayarlayabilirsiniz. Performans ve fiyat avantajı

Teknoloji ve Tecrübe

Sağlamış olduğumuz tüm hizmetler profesyonel koşullarda sizlere sunulmaktadır. Sektörel tecrübe her geçen yıl artmaktadır

E-Posta Sunucu Avantajları

Mail sunucu hizmetinden faydalanırken ekstra alabileceiğiniz profesyonel servisler

Yedekleme Servisi

Mail sunucu yedeklerinizi server imaj yedek olarak alabiliyoruz. Ayrıca web hosting amaçlı kullanımlarda panel yedeklemede mevcuttur.

Güvenli Altyapı

Sunucunuz yedekli bir alt yapıda çalışmaktadır. Donanım ve network alt yapısı tamamen birbirinden bagımsız olarak yedeklidir.

Ücretsiz Sunucu Taşıma

Sunucu hizmetinizi farklı bir lokasyondan bize taşımak isteiğinizde, server aktarımı uzman personel tarafından ücretsiz olarak yapılır.

7/24  Teknik Destek Hizmeti

Dilediğiniz konuda teknik personelimizden yardım talep edebilrisiniz. Server manage hizmetini ücretsiz olarak biz sağlıyoruz.

30 Gün İade Garantisi

Tarafımızdan kaynaklı sorunlar dahilinde server ücretiniz 30 gün içinde iade edilmektedir. Memnuniyet bizim için önemlidir.

Kontrol Panel Seçenekleri

Kiralayacağınız bulut sunucu üzerine Directadmin, Plesk, Cpanel, Vesta vb. yönetim paneli seçenekleri sunulmaktadır.