Mail Hosting

Profesyonel Eposta Barındırma Hizmetleri

mail hosting

Mail Hosting Paketleri

Mail hosting hizmetleri ile yüksek performans yakalayın ! Kısıtlı bütçe ile kaliteli bir email hizmeti kullanmak için server kiralamanıza gerek yok. Dilerseniz düşük bütçe ile kaliteli eposta hizmeti kullanabilirsiniz. Eposta hosting alt yapısı linux olup exim servisi ile teslim edilmektedir. Imap ve POP3 seçenkeleri ile eposta kullanımı yapabilirsiniz. Ücretsiz Webmail servisi ile web tarayıcılar üzerinden epostalarınızı kontrol edebilirsiniz. İnbox adeti ve kullanacagınız eposta alanına göre sunulan paketler arasından seçim yapabilirsiniz. E-posta Hosting paketlerimizde ki seçenekleri inceleyin ve problemsiz email servisinin tadını çıkarın.

Pro Email Hosting

Ekonomik

80

  • 1 Domain Barındırma
  • 5 GB İnbox Alanı
  • Limitsiz Trafik
  • 1 Adet İnbox Hesabı
  • Kurumsal Webmail

Ent Email Hosting

Enterprise

180

  • 1 Domain Barındırma
  • 30 GB İnbox Alanı
  • Limitsiz Trafik
  • 1 Adet İnbox Hesabı
  • Kurumsal Webmail

Mail Hosting Koşulları

Profesyonel Email Hosting hizmetinin dışında size sağlayacaklarımız.

30 Gün Ücret İade
Garantisi

99.9% UPTIME
Garantisi

24/7 Teknik Destek
Garantisi

Kolay
Yönetim

Anında Aktivasyon

Tüm Email Hosting paketlerimiz ödemenizin tamamlanmasının ardından aktive edilmektedir Sizlere gereken tüm bilgiler e-posta yolu ile sistemde kayıtlı mail adresinize gönderilecektir. Online ödeme dışında ödeme yapan müşterilerimiz , muhasebe departmanına ödemeyi onaylamasının ardından hosting bilgilerini mail ile alacaklardır. Sorunsuz mail adresinin kullanmanın keyfine varın. Mail sorunları yüzünden işiniz aksamasın!

Yeni Nesil Sunucular

Hostfix Teknoloji tüm hosting paketlerinde endüstri standartı Dell , Fujitsu yada IBM sunucular ile çalışmaktadır. Her sunucuda mutlaka en az 8 Core CPU ve 48 GB Bellek , dosya güvenliğini sağlamak içinde RAID5, RAID10 yada RAID50 raid teknolojileri kullanılmaktadır. Web sayfanızın online ziyaretçi sayısı cok yüksek ise daha yüksek kaynak kullanıma olanak veren Cloud hizmetimizi yada Kiralık Fiziksel Sunucu hizmetini tercih edebilirsiniz. Kesintisiz mail hosting hizmetinizin en güncel teknoloji ve güncel yazılımlar ile barındırılmaktadır. Yüksek kaynak gerektiren mail pro0jeleriniz için mail sunucu hizmetlerinden de faydanalabilirsiniz.

7/24 Teknik Destek

Almış olduğunuz hizmetleriniz ile ilgili sorularınız mı var ? Hostfix Destek ekibi tüm bu sorularınızı cevaplamak için bekliyor. Hizmetiniz ile ilgili herhangi bir konuda sorularınız varsa size yardımcı olabilmek için uzman ve tecrubeli destek ekimize ulaşabilirsiniz.Yeni bir internet sitesi mi açmak istiyorsunuz ? Bu konularda hiçbir bilginiz olmayabilir. Bırakın gerekli tüm işlemleri sizin adınıza uzman personelimiz yapsın. Destek masasında ilgili sorularınızın yanıtını bulamadıysanız 0850 888 8 349 ‘dan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada www.hostfix.com.tr adresinden hesabınıza giriş yapıp yeni bir destek talebi oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Site Taşıma

Web sitesi tasıma işlemlerini artık dert etmeyin. Mevcut websitenizi tasıma işlemlerini uzman personelimiz sizin için yapacaktır. Gerekli bilgileri bize ulaştırmanız yeterlidir. Taşıma işlemleri test edilerek yapılmaktadır. Yapılan ön çalışmanın ardından kesinti ve veri kaybı olmaması için gerekli tüm tedbirler alınmaktadır. Profesyonel mail tasıma işlemleri için lütfen teknik personelimiz ile görüşünüz.

Web Hosting Avantajları

Hosting satın aldıktan sonra sizlere sunulacak olan hizmetler.

Ücretsiz Yedekleme

Hosting hizmetleriniz haftalık ve aylık olarak ücretsiz şekilde yedeklenmektedir.

Güvenli Sunucu

Hosting sunucularının bakım ve güncellemeleri yapılmakadtır.Güvenlik açıkları kapatılmıştır.

Ücretsiz Taşıma

Hosting geçişlerinizde site taşıma işlemleri tarafımızca teknik gereksinimlere uygum olarak yapılacaktır.

Evet 7/24 Teknik Destek

Her türlü konuda tecrübeli sistem yöneticilerimizden destek alabilirsiniz.

30 Gün İade Garantisi

Tarafımızdan kaynaklanan sorun yada eksikliklerde ücretinizi 30 gün içinde iade alabilirsiniz..

Directadmin Kontrol Panel

Hosting yönetimi için hızlı ve güvenli olan DirectAdmin Panel verilmektedir..