Cloud Sunucu Fiyatları ve SSD Performansı ile Fark Yaratın

Cloud Sunucu Kiralama (Bulut Sunucu)

Cloud sunucu kiralama ile başlayın. Ücretsiz bulut sunucu kurulumu konusunda teknik ekibimizden detaylı destek alabilirsiniz. Ucuz ve Kaliteli cloud (bulut) sunucu satın almak için doğru yerdesiniz.Cloud Sunucu Paketlerimiz Windows Cloud Sunucular ve Linux Cloud Sunucular olarak iki guruba ayrılmıştır. Dilerseniz Opsiyonel Cloud Sunucu seçimi ile bulut makinanızın donanımını kendiniz belirleyebilirsiniz. Bulut teknolojisinin en önemli özelliği cloud server fiyat avantajıdır. İhtiyacınıza göre cloud server donanım özelliklerini dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Bulut sanal sunucu fiyatları windows ve linux işletim sistemine göre değişiklik gösterebilir. Hazır bulut sunucu paketleri yerine Opsiyonel Cloud Server Kiralama seçenegi ile cloud server fiyat belirleme işlemini bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.
cloud sunucu kiralama
cloud sunucu nedir

Cloud Sunucu Nedir ?

Cloud Sunucu Nedir ? Cloud sunucular karşınıza cloud computing, bulut teknolojisi, bulut sunucu, sanal sunucu ya da bulut bilişim olarak çıkabilir. Bellek [Ram], İşlemci [CPU], Disk[HDD] vb. fiziksel kaynakların tek bir sanal havuzda toplanmasıyla oluşturulan bir sanallaştırma ortamıdır. Kaynaklar dinamik olarak ihtiyaclara göre ayrılabilir. Cloud Sunucu kiralama yapan kullanıcılar kapasite sorunu yaşamamaktadır. Kaynak güncelleme işlemleri anlık olarak down time yaşamadan yapılabilir. Siz nerede bulut sunucunuz sizinle birlikte. Cloud Sunucu Fiyatları kullandığınız kaynaga göre hesaplanır. Dilediğiniz zaman upgrade ve downgrade edilebilir. Ücretsiz bulut sunucu kurulumu yapıyoruz. Bulut sunucunuzu isteğinize göre Directadmin, Plesk Panel vb. hosting yönetim panelleri hazır halde teslim ediyoruz. Linux yada Windows bulut sunucu seçimi tamamen sizlere kalmış bir durumdur.

Cloud Sunucu Paketleri

Cloud sunucu paketleri kullanıcılara esnek bir seçim yapmayı sağlıyor. Aslında paket diye bir kavram yok diyebiliriz. Sunucu projenize göre kaynak kullanımı yapabiliyorsunuz. Sunucu kiralarken en büyük sorun gereksiz yere disk ve cpu parası ödemektir. CPU ve DİSK alanı olarak yüksek bir ihtiyacınız olmasa bile o paketi satın alarak ucuz sunucu yerine pahalı sunucu satın almış olursunuz. Bulut sunucu fiyatlarını yapacagınız seçimler belirlemektedir. Opsiyonel Cloud Sunucu kısmından kendi Cloud Sunucunuzu satın alabilirsiniz. Bulut sunucu kavramı sanal sunucu kiralama yada vds sunucu dediğimiz eski sanallaştırma modelinin yeni halidir.
cloud sunucu fiyatlari
cloud sunucu avantajları

Bulut Sunucu Avantajları

Bulut sunucu avantajları günlük hayatımızı ve iş hayatımızı kolaylaştırıyor. Öncelikle Bulut sunucu fiyatları fiziksel (Dedicated) Sunucu ve Co-location barındırma hizmetlerine göre çok daha ucuzdur. Cloud Teknolojisi sayesinde donanımsal arızalar minimize edilmiştir. Hardware sunuculara göre yedekleme işlemi çok daha kolay olmaktadır. Sunucu kaynak arttırımı server kapatılmadan yapılabiliyor. Bulut sunucu avantajları nedir ? dersek Maliyet, Güvenlik ve Zaman tasarrufu olarak üç grupta toplayabiliriz.