Cloud Sunucu Fiyatları ve SSD Performansı ile Fark Yaratın

Cloud Sunucu Kiralama (Bulut Sunucu)

Cloud sunucu kiralama ile başlayın. Ucuz cloud sunucu satın almak için doğru yerdesiniz.Cloud Sunucu Paketlerimiz Windows Cloud Sunucular ve Linux Cloud Sunucular Linux Cloud Sunucular olarak iki guruba ayrılmıştır. Dilerseniz Opsiyonel Cloud Sunucu seçimi ile bulut makinanızın donanımını kendiniz belirleyebilirsiniz.
cloud sunucu kiralama
cloud sunucu nedir

Cloud Sunucu Nedir ?

Cloud Sunucu, karşınıza cloud computing, bulut teknolojisi ya da bulut bilişim olarak çıkabilir. Bellek [Ram], İşlemci [CPU], Disk[HDD] vb. fiziksel kaynakların tek bir sanal havuzda toplanmasıyla oluşturulan bir sanallaştırma ortamıdır. Kaynaklar dinamik olarak ihtiyaclara göre ayrılabilir. Cloud Sunucu kiralama yapan kullanıcılar kapasite sorunu yaşamamaktadır. Kaynak güncelleme işlemleri anlık olarak down time yaşamadan yapılabilir. Siz nerede bulut sunucunuz sizinle birlikte. Cloud Sunucu Fiyatları kullandığınız kaynaga göre hesaplanır. Dilediğiniz zaman upgrade ve downgrade edilebilir.

Cloud Sunucu Paketleri

Cloud sunucu paketleri kullanıcılara esnek bir seçim yapmayı sağlıyor. Aslında paket diye bir kavram yok diyebiliriz. Sunucu projenize göre kaynak kullanımı yapabiliyorsunuz. Sunucu kiralarken en büyük sorun gereksiz yere disk ve cpu parası ödemektir. CPU ve DİSK alanı olarak yüksek bir ihtiyacınız olmasa bile o paketi satın alarak ucuz sunucu yerine pahalı sunucu satın almış olursunuz. Bulut sunucu fiyatlarını yapacagınız seçimler belirlemektedir. Opsiyonel Cloud Sunucu kısmından kendi Cloud Sunucunuzu satın alabilirsiniz.
cloud sunucu fiyatlari
cloud sunucu avantajları

Bulut Sunucu Avantajları

Bulut sunucu avantajları günlük hayatımızı ve iş hayatımızı kolaylaştırıyor. Öncelikle Bulut sunucu fiyatları fiziksel (Dedicated) Sunucu ve Co-location barındırma hizmetlerine göre çok daha ucuzdur. Cloud Teknolojisi sayesinde donanımsal arızalar minimize edilmiştir. Hardware sunuculara göre yedekleme işlemi çok daha kolay olmaktadır. Sunucu kaynak arttırımı server kapatılmadan yapılabiliyor. Bulut sunucu avantajları nedir ? dersek Maliyet, Güvenlik ve Zaman tasarrufu olarak üç grupta toplayabiliriz.