Sunucu Kiralama Çözümleri

Sanal Sunucu Kiralama

Sanal sunucu kiralama seçenekleri ile sizlerleyiz. Ucuz sanal sunucu satın almak için doğru yerdesiniz. Sanal sunucu paketlerimiz Windows Sanal Sunucular ve Linux Sanal Sunucular olarak iki guruba ayrılmıştır. Dilerseniz Opsiyonel Sanal Sunucu tercihini kullanarak sanal makinanızın donanımını kendiniz belirleyebilirsiniz.
sanal sunucu
cloud sunucu

Cloud Sunucu Kiralama

Cloud sunucu kiralama paketleri oldukça esnektir. Cloud sunucu satın alırken işletim sistemine karar vermelisiniz. Windows Cloud Sunucu Paketleri yada Linux Cloud Sunucu Paketleri arasında seçim yapabilirsiniz. Bulut teknolojisi kullanmak için geç kalmayın. Cloud Teknolojisini sizde takip edin ve verilerinizi bulut sunucularda tutun. Datalarınız güvende kalsın ve her yerden ulaşılabilir olsun.

Fiziksel Sunucu Kiralama (Dedicated Sunucu)

Fiziksel sunucu kiralamak için geç kalmadınız. Yeni nesil sunucu teknolojisi sizlerle. Kendi sunucunuzu yönetmek için profesyonel bir tercih olacak. 7/24 size hizmet vermeye hazır güncel teknoloji ile üretilmiş sunucuları inceleyin. Ucuz ve Dedike edilmiş bir sunucu ortamı arıyorsanız. Fiziksel sunucu fiyatlarımızı inceleyin. Hem kalite hemde ucuz sunucu bir arada olmaz demeyin!
fiziksel sunucu kiralama
sunucu barindirma

Sunucu Barındırma (Co-location Hizmeti)

Sunucu Barındırma diğer adıyla Co-location hizmetidir. Rack ve ATX sunucular için sunucu barındırma hizmeti alın. Güvenilir ve hızlı altyapımız ile tüm verileriniz güvende ve çalışır durumda olacak. Sunucu barındırma hizmeti ile enerji, soğutma, fiziki güvenlik ve veri erişimi dahil tüm alt yapı maliyetlerini bize bırakın. %99.99 network erişim sürekliliği sağlıyoruz. Barındırma fiyatlarımıza göz atın.